Wspólne Kolędowanie

Samorząd Uczniowski i Zespół Muzyczny zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w WSPÓLNYM KOLĘDOWANIU. Spotkajmy się na holu na 1. piętrze o godzinie 12:25 w CZWARTEK (21.12.). Zachęcamy do zabrania świątecznych przekąsek (pomarańcze, mandarynki, pierniki) oraz czegoś do siedzenia.

Świąteczna pomoc

Czas świąt to nie tylko miła atmosfera i klimatyczne piosenki, lecz także pomaganie tym, którzy tego potrzebują. Dlatego Samorząd Uczniowski, kolejny rok z rzędu, organizuję zbiórkę rzeczy dla schroniska. Do 20 grudnia można przynosić: koce, prześcieradła, ręczniki, smycze, obroże, pojemniki na karmę i miski. Klasa, która najbardziej przyczyni się do zbiórki otrzyma nagrodę - niespodziankę. Przypominamy, że trwa zbiórka słodyczy i zabawek organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta na dom Dziecka PROM i Sekcję Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej MOPR. Jeżeli chcesz pomóc, przynieś coś słodkiego albo zabawki w dobrym stanie do 15 grudnia do sali 145.

Mikołajki z 2a!

Samorząd uczniowski dołączył się do przygotowania tegorocznych mikołajek, organizowanych przez klasę IIA, w ramach projektu “Klasa Rządzi!”. Naszym zadaniem było poprowadzenie koncertu, podczas którego przewodniczący wcielił się w rolę św. Mikołaja. Reszta składu w tym czasie rozdawała uczniom i nauczycielom pierniki. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!

Szkolne Andrzejki

Każdy z nas jest ciekawy, co będzie w przyszłości. Dlatego, w przeddzień magicznych andrzejek, samorząd zorganizował na holu wróżby i kawiarenkę. Można było poznać swoją przyszłość, lub imię wybranki albo wybranka. Wróżby dotyczyły też stanu cywilnego oraz powodzenia w miłości. W kawiarence mogliśmy napić się gorącej czekolady i zjeść pyszne ciasto. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na słodki mikołajkowy prezent.

Finał Akcji Poduszka

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za poduszki! Każda z nich znalazła już swoje miejsce w szkole, a dzięki nim możemy poczuć się jak w domu. Znajdują się one na kanapach, ławkach i parapetach i ocieplają nasze korytarze. Mamy nadzieję, że na stałe wpiszą się w wygląd naszej szkoły!

AKCJA PODUSZKA

Chcemy, żeby każda klasa przygotowała PODUSZKĘ, która ma wyglądać indywidualnie – niech opisuje charakter waszej klasy. Może być na nich coś namalowane, wyszyte, napisane… Technika dowolna. Macie czas do 22 listopada. W ten dzień umieścimy poduszki na kanapach i ławkach w naszej szkole! Szukamy również GAZET w językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim, które zostawimy w kącikach prasy obcojęzycznej, gdzie będziecie mogli je czytać. Samorząd Uczniowski

SKŁAD SU: przewodniczący: Alan Woźniak
zastępca przewodniczącego: Julia Kasprzak