Zaproszenie Twój dzień w I LO Propozycje zajęć

Akademia Gimnazjalno-Maturalna

Zapraszamy do współpracy!

Wzorem lat poprzednich zapraszamy do współpracy w ramach naszego wspólnego projektu: Akademia Gimnazjalno Maturalna przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Koninie.

W załączniku znajdziecie Państwo propozycje tematów lekcji otwartych, na które pragniemy zaprosić nauczycieli wraz z uczniami. Jesteśmy również gotowi, po wcześniejszym uzgodnieniu, przeprowadzić nasze lekcje w Państwa szkołach. Prosimy zgłaszać chęć udziału w zajęciach w sekretariacie I LO lub na adres email: agmilokonin@gmail.com. Po przyjęciu zgłoszenia wspólnie ustalimy indywidualny termin spotkania dla każdej grupy.

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w naszych propozycjach coś, co uzna za interesujące i godne zaprezentowania swoim uczniom.

W II semestrze zapraszamy wszystkich Państwa wraz z uczniami do odwiedzenia naszego liceum w ramach akcji Twój Dzień w I LO, by przez jeden dzień namacalnie przekonali się, jak wygląda życie licealisty. Uczniowie spędzą aktywnie czas w murach naszej szkoły odwiedzając regularne lekcje i zajęcia prezentujące osiągnięcia I LO.

Email: agmilokonin@gmail.com
Telefon: 63 242 87 82 (sekretariat I LO)
Opiekun projektu: mgr Emilia Bugaj