Wydarzenia Rok Jubileuszowy O nas Wymiana z Celle Wymiana z Ingolstadt Ale dlaczego niemiecki??? Über unsere Schule... Wymagania edukacyjne

Rok Jubileuszowy w I LO

Nasza szkoła ma już 25 lat tradycji wymian polsko-niemieckich.  Właśnie ćwierć wieku temu pierwsza grupa naszej młodzieży wyjechała do szkoły w Celle. W ramach obchodów Roku Jubileuszowego będziemy świętować wiele razy.  Inauguracja tego wydarzenia miała miejsce w Urzędzie Miasta Konina w obecności grupy  z drugiej szkoły partnerskiej z Ingolstadt. W budynku szkoły młodzież nadała lekkości inauguracji, specjalnie przygotowanym  z tej okazji koncertem.
Następne wydarzenie Roku Jubileuszowego to polsko-niemieckie seminarium prawnicze dla uczniów I LO i KAV - Gymnasium z Celle z sędziami z Polski i Niemiec w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym Krzyżowa.  ​GALERIA